Bukalemun Jumbo Boya Kalem ve Samur Pastel Boya Seti

41,81 TL

Bukalemun 12'li Jumbo Boya Kalem ve Samur 12'li Pastel Boya Seti

Ürünlerimiz birinci sınıf kalite olarak İzmir Sarnıç'taki üretim tesisimizde üretilmektedir. Üstün Fırça Sanayi olarak üçüncü kuşak ile şirketimizin faaliyetleri devam ettirmektedir. %100 yerli sermaye ve üretici firma olarak direk son tüketici olan sizlere kaliteli ürünlerimizi uygun fiyat ile ulaştırıyoruz.


Bukalemun 12'li jumbo boy boya seti, altıgen şekli olarak normalin neredeyse 2,5 katı büyüklüğündeki kalem bedenleriyle satışa sunulmuştur, Jumbo ismini bundan dolayı almıştır. Setin içinde genelde kullanılan renkler mevcuttur. Siyah, Turuncu, Koyu Yeşil, Açık Yeşil, Pembe, Mor, Kahve Rengi, Beyaz, Açık Mavi, Lacivert, Kırmızı ve Sarı setin içindedir. 


İlkokul, ortaokul ve lise çağındaki çocuklarımızın, gençlerimizin tüm kuru boya faaliyetlerinde güvenle kullanabilirler. Miniklerin sağlığını düşünerek, içeriğinde sağlığa zararlı bileşen olmadan, tescilli ve onaylı olarak üretilmiştir. Güvenle satın alabilirsiniz.


Yetişkinler için de hobi amaçlı mandala boyamalarınızda keyifli vakit geçirmenize ve günlük stresten kurtulmanıza fayda sağlayacaktır.  

Samur 12'li pastel boya seti ilkokul ve okul öncesi dönemindeki çocuklarımız için kullanıma uygun olup, sağlığa zararlı herhangi bir katkı içermemektedir.  Kolay kırılmayan yapısı ve canlı renkleriyle çocuklar boya yaparken eğlenecek ve keyifli vakit geçirecekler.

Renkler : Beyaz, Bej Rengi, Ten Rengi, Sarı, Açık Mavi, Açık Yeşil, Koyu Yeşil, Lacivert, Kırmızı, Turuncu, Kahve Rengi, Siyah

Yeteri kadar stoğumuz mevcuttur, üretici firma olarak her zaman sizlere en iyisini sunma gayretinden vazgeçmeyeceğiz.

Alarmlarıma Ekle

Yorumlar

Yorum Yap

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

whatsapp title
Whatsapp Support